Будівництво за каркасною технологією в першу чергу економічне, як відносно вартості будівництва, так і при подальшій експлуатації; екологічне – поєднує якісні природні матеріали і переваги застосування нових методів будівництва; різні варіанти зовнішньої обробки дозволяють створити в будинках неперевершений вигляд і розробити індивідуальний інтер’єр кімнат.

Ми займаємося будівництвом каркасних будинків в Житомирі, наша професійна команда допоможе вам здійснити вашу мрію – побудувати будинок! У короткі терміни, з високою якістю і міжнародним стандартам. Ціни набагато нижчі (в рази!), Ніж при будівництві аналогічного цегляного будинку. Всі прийоми і рішення по технології будівництва каркасного будинку застосовуємо з американських, канадських або скандинавських шкіл. Також використовуємо їх високі стандарти і систему постійного контролю відповідності каркасної конструкції нормативним документам.

На практиці каркасний будинок виходить в 2 рази більше за площею за цегляний, через технологічної переваги конструкції. Плюс ви починаєте економити відразу: на технології зведення каркасного будинку і на подальшій експлуатації будинку, а особливо, енергозбереженні!

Ми для вас представимо всю документацію, все кошторис, відповімо на всі ваші питання, наші ціни найнижчі в регіоні, виконуємо як частина робіт, так і будівництво під ключ з фундаментом, дахом і всією документацією! Вам вирішувати! На сайті є достатньо інформації про технології зведення каркасних будинків, читайте, вивчайте, задавайте питання – ми з задоволенням відповімо:)